wtorek, 25 maja 2010

dziesiąte zdjęcie

Antonina zaprosiła mnie do zabawy w odnajdywanie 10-go najstarszego zdjęcia na komputerze. Nijak nie dam rady odnaleźć takiego zdjęcia, bo mam ich chyba tysiące na dysku i w żaden sposób nie są uporządkowane. Pokażę więc jedno ze starszych zdjęć. tytuł zdjęcia:
"Znajdź przynajmniej jednego kota na załączonym obrazku"Jednocześnie uprasza się Szanownych Państwa odwiedzających o nie komentowanie stanu uporządkowania rekwizytów widocznych na powyższej fotce. Stan nieaktualny od kilku lat :->> z powodu że po drodze były remonty, wyprzedaże, porządki świąteczne, awarie płyty głównej, tudzież czesanie kota ;-)

Do zabawy zapraszam wszystkich, którzy mają ochotę na odgrzebanie i zaprezentowanie starych zdjęć z zasobów swoich komputerów :-)

2 komentarze:

  1. Kota widzę jednego. Śpi sobie i mięciutko mu jest. Fajna fotka-pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. To mnie podbudowała Pani tą fotką. Ja już myślałam,że tylko u mnie regały tak wyglądają. W kolejności od lewej:telewizor,druty w wazonie,lakiery doi paznokci,niżej książki,książki,książki i włóczki. Regał w prawo: książki,książki włóczki,włóczki. Jeszcze następny w prawo:włóczki,książki i zeszyty dotyczące robótkowania, książki inne,płyty,laptop włóczki ,włóczki....Kotka nie mam,ale mam psa.
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń